Pilotem formule
Pilotem formule

Vyzkoušejte si rychlost a adrenalin v podobě řízení formule

Vozy formule jsou používány při závodech jménem Formule 1. Je to série závodů, která vznikla v roce 1946. Jedná se o automobilový závod, kdy je série závodů nazývaná jako Grand Prix neboli Velká cena. Tento závod se každý rok jezdí v jiném městě. Vítěz je potom nazývaný mistrem světa. Prvním mistrem světa se v roce 1950 stal Giuseppe Farina, který měl italskou národnost. Vozy pro tento závod jsou přizpůsobeny tak, aby mohly ve vysokých rychlostech projíždět zatáčky bez jakýchkoliv problémů.
 
Rychlost, adrenalin, ale i nebezpečí a napětí. To vše čeká na řidiče vozu formule. Zažijte, jaký mají pocit profesionální jezdci, na vlastní kůži. Pod vedením zkušeného závodníka si můžete vyzkoušet řízení formule. Nejdříve projdete rychlým školením, kde Vám bude vysvětleno ovládání vozu a vůz V8m bude přizpůsoben na míru, tzv. výška sedadla, volantu apod. Nezapomene se ani na pár bezpečnostních rad. V tomto ojedinělém zážitku zažijete opravdu nezapomenutelné chvíle. V okamžiku, kdy Vám mechanici zapnout pásy, již vše záleží pouze na Vás. Tento zážitek je ale omezen nejen věkem, ale také váhou. Účastník nesmí překročit hmotnostní váhu 130 kg. Vychutnejte si chvíle na okruhu a zažijte pocit, jako opravdoví jezdci formulí.
 
bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
vzrušení
86%
nespoutanost
95%
radost
88%
časově náročné
56%
náročné psychicky
66%
adrenalin
100%
náročné fyzicky
65%
mrazení
57%
zábavnost
74%
pro dospělé
100%
nadšení
69%

Raska
nespoutanost 95%
radost 85%
časově náročné 66%
náročné psychicky 60%
adrenalin 100%
náročné fyzicky 63%
vzrušení 82%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.